Nowości
Zapraszmy do zapoznania się z naszymi najnowszymi produktami
BROSZKA SENTYMENTALNA ZŁOTO
BROSZKA SENTYMENTALNA ZŁOTO

1 500,00 zł

szt.
REZERWACJA-KLIPSY WINOGRONA KORAL SREBRO
REZERWACJA-KLIPSY WINOGRONA KORAL SREBRO

690,00 zł

szt.
Reklamacje i zwroty

Reklamacje

W przypadku wystąpienia problemu z zakupionym w naszym sklepie towarem, przed wysłaniem go do nas, prosimy o kontakt z nami. Spróbujemy znaleźć najlepsze rozwiązanie i przekażemy ci szczegóły dalszego postępowania.

Podstawą do zgłoszenia reklamacyjnego jest dowód zakupu - paragon lub faktura. Przedstawiając towar do reklamacji należy dołączyć oryginał dowodu zakupu. Zgodnie z ustawowym obowiązkiem w ciągu 14 dni od otrzymania towaru ustosunkujemy się do Państwa żądania reklamacyjnego.

REKLAMOWANE PRODUKTY proszę odsyłać do nas. Klient jest zobowiązany do poinformowania sklep strychoweskarby.pl o fakcie nadania paczki z przesyłką reklamacyjną pisząc maila na adres biuro@strychoweskarby.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu +48 505 741 255.

Zwroty

Jeżeli towar nie odpowiada Twoim oczekiwaniom to możesz zwrócić go bez podawania przyczyny w ciągu 10 dni roboczych od daty otrzymania. Zwracany towar musi być kompletny. Wraz z towarem klient powinien odesłać otrzymane potwierdzenie zakupu, dokładne dane adresowe, oraz oznaczenie żądań, z zaznaczeniem czy ma to być wymiana na inny towar czy zwrot gotówki na konto.

UWAGA! Przesyłka zwrotna na koszt klienta, który chce zwrócić towar.

Pieniądze za zwracany towar, pomniejszone o ewentualny koszt transportu do klienta, przelewane będą na elektroniczne konto bankowe kupującego w ciągu 14 dni od otrzymania przez sklep strychoweskarby.pl, zwróconego towaru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl